iespējas pēc koledžas beigšanas
Jūrnieka darba alga un karjeras izaugsme
Viena no lielākajām jūrnieka profesijas priekšrocībām ir dinamiska karjeras izaugsme. Augstāks rangs sola ne tikai prestižāku profesiju, bet arī ievērojami augstāku atalgojumu, un katrs jūrnieks var būt pārliecināts, ka viņa darbs tiks cienīts un atbilstoši atalgots!
Piedāvājam iepazīt aptuveno atalgojumu, kuru saņem attiecīgā ranga speciālisti, kā arī, cik gados iespējams sasniegt dotos rangus!
CAPTAIN
chief officer
2 officer
3 officer
ab
OS
10000€
7000€
4500€
3000€
1500€
1200€
no

mēnesī
19 gadi*
20 gadi*
22 gadi*
23 gadi*
25 gadi*
28 gadi*
Rangu apzīmējumi:
OS – matrozis
AB – sardzes matrozis
3 Officer – 3. stūrmanis
2 Officer – 2. stūrmanis
Chief Officer – vecākais stūrmanis
Captain – kapteinis
Rangu apzīmējumi:
Wiper – Sardzes motorists
Motorman – Kvalificēts sardzes motorists
4 Engineer – 4. inženieris
3 Engineer – 3. inženieris
2 Engineer – 2. inženieris
Chief Engineer – vecākais inženieris
*Dotie rangi sasniedzami norādītajā vecumā ideālajā gadījumā. Katra studenta karjeras izaugsme ir atkarīga no viņa spējām un citiem faktoriem.
Pateicoties Novikontas Jūras koledžas mācību metodei (20% teorijas, 80% prakses), mūsu studenti var būt pārliecināti savās spējās un īsā laika posmā sasniegt jaunas savas karjeras virsotnes!
28 gadi*
25 gadi*
23 gadi*
22 gadi*
20 gadi*
19 gadi*
no

mēnesī
1200€
1500€
3000€
4500€
7000€
10000€
WIPER
MOTORMAN
4 ENGINEER
3 ENGINEER
2 ENGINEER
CHIEF ENGINEER
Internacionālais diploms
Viena no lielākajām jūrnieka darba priekšrocībām ir iespēja strādāt visā pasaulē. Pateicoties Novikontas Jūras koledžas diplomam, jaunais jūrnieks spēj iegūt darbu uz visu veidu pasaules tirdzniecības flotes kuģiem bez ierobežojumiem!
Darba kontrakta ilgums
Labas kompānijas viena no galvenajām prioritātēm ir jūrnieku labklājība, tāpēc tās bieži piedāvā dažāda ilguma kontraktus, no kuriem jūrnieks kruinga aģentūrā var izvēlēties sev piemērotāko.
Tagad jūrniekiem tiek piedāvāti arī tādi kontrakti, kuru ilgums nepārsniedz dažas nedēļas, pēc kā seko vismaz 2 nedēļu ilgs atvaļinājums.
Gudri izplānojot savu darba grafiku, ir iespējams izbaudīt vairāku mēnešu ilgu atvaļinājumu, kuru var veltīt savai ģimenei, hobijiem vai mācībām.
Turklāt, ja ir noslēgts pastāvīgs līgums ar kādu no kompānijām, saviem uzticamajiem jūrniekiem tā var maksāt algu arī atvaļinājuma laikā!
Jūrnieki uz sauszemes
Instruktors jūrniecības mācību iestādēs
Kuģu inspektors
Kuģu ekipāžas menedžieris
01
03
02
Pieredzējis jūrnieks, kas gatavs dalīties savā pieredzē, var pievienoties jūrniecības mācību iestādei un pievērsties kvalitatīvu jūrniecības mācību programmu attīstībai un uzlabošanai.
Šie cilvēki pārbauda kuģu piemērotību drošai kravu un pasažieru pārvadāšanai jūrā, saskaņā ar valsts un starptautiskajām prasībām.
Galvenais kruinga menedžera uzdevums ir komandas komplektēšana dažāda veida kuģiem un uzņēmumiem
Kuģu
brokeris
tehniskais
superintendants
inspektors jūrniecības
pārvaldes iestādēs
04
06
05
Šis darbs ir saistīts ar dažādām jūrniecības valsts organizācijām. Jūrniecības likums, jūrniecības politika, ostu un robežu operācijas, jūrnieku eksamenācija, utt.
Apvienojot daudzu gadu pieredzi kuģošanā un gadu gaitā iegūtās zināšanas, jūrnieks var kļūt par tehniskā departamenta pārstāvi jebkurā kuģīpašnieku uzņēmumā.
Tas cilvēks darbojas kā starpnieks starp kuģu īpašniekiem, kravu nosūtītājiem un to saņēmējiem.
ostas menedžieris, locis
07
Tas cilvēks darbojas kā starpnieks starp kuģu īpašniekiem, kravu nosūtītājiem un to saņēmējiem.
Adrese:
Duntes iela 17A, Rīga, Latvija, LV-1005

E-pasts:
edu@novikontas.org

Tālrunis:
+371 67399999
+371 23111114